Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu

Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu

~Artur Schopenhauer

Co oferujemy?
Terapia manualna (masaż leczniczy), w ramach której wykorzystuję się specjalistyczne oraz specyficzne metody pracy z ciałem, które mają przyspieszyć i poprawić ogólny stan zdrowia naszych pacjentów. Pomaga on w bólach głowy, kręgosłupa, stawów, mięśni oraz wielu innych schorzeniach.

Masaż bańką chińską, lecznicza forma tego zabiegu znakomicie wpływa na nadmiernie napięte mięśnie, poprawia pracę układu krwionośnego oraz limfatycznego, przyspiesza metabolizm i regenerację tkanek.

Masaż relaksacyjny, dzięki któremu osoby prowadzące szybki i intensywny styl życia, w którym nie brakuje stresu, będą mogły wyciszyć swój organizm, pozbyć się bezsenności, poprawić elastyczność i wygląd skóry oraz zniwelować napięte mięśnie.

Kinesiology Taping - Plastrowanie Dynamiczne, polega na oklejaniu ciała specjalnymi plastrami, które mają za zadanie poprawę zakresu ruchomości oraz zniwelowaniu bólu.

Poprzez indywidualne podejście do pacjenta i wykorzystanie odpowiednich technik pracy z ciałem poprawiamy jakość życia naszych pacjentów i pomagamy im zapomnieć o problemach z jakimi do Nas trafili.
Zabiegi wykonuje dyplomowany masażysta Jeremiasz Świętek, który poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach związanych z nowoczesną rehabilitacją stale pogłębia swoją wiedzę.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu masażu.